Uwielbiany przez wszystkich czas urlopów zbliża się wielkim krokami, w ferworze wielu obowiązków postanowiliśmy stworzyć TOP 3 produktów odzieżowych bez których nie można się wybrać na wakacyjny wypoczynek ,ale można je znaleźć w naszym sklepie.

1. Wygodne i przewiewne szorty. Idealne rozwiązanie dla pań, które chcą pokazać nogi i czuć się komfortowo podczas upalnych dni. Aby czuć się w pełni swobodnie, warto wybrać odpowiednią długość szortów oraz odpowiedni materiał. W naszym butiku dostępne są lniane szorty które idealnie pasują do T-shirtów oraz eleganckich bluzek.

2. Na urlopie stawiamy przed wszystkim na swobodę i codzienny luz, ale warto do swojej walizki spakować również przewiewną, lekką sukienkę. Piękna, letnia sukienka sprawdzi się jako narzutka na strój kąpielowy, sprawiając że będziesz mogła czuć się wygodnie i kobieco.

3. Bluzki, topy, koszule, T-shirty ten element garderoby musi dominować w naszej walizce. Zazwyczaj na urlop wybieramy ciepłe kraje dlatego gdy z nieba leje się żar warto mieć ze sobą spakowaną większą ilość bluzek. Idealnym rozwiązaniem są przewiewne, lekkie jak mgiełka tkaniny